Zabezpieczenie lakieru

Poznaj Kisho

Marka Kisho powstała w 1965 roku w Japoni w mieście Fukuoka, następnie przeniosła główną siedzibę do Japońskiego Hyogo . Kisho ma szerokie doświadczenie i ogromną wiedzę w konserwacji i pielęgnacji samochodów. Jest jednym z wiodących dostawców produktów do pielęgnacji samochodów. W 2012 Kisho dostała pozytywną opinię na rynku szklanych powłok. W bilansie na koniec 2015 odnotowano sprzedaż produktów marki Kisho do ponad 56 krajów na całym świecie. Ponadto pod względem wydajności w tym połysku i trwałości, powłoki zostały zatwierdzone przez Japan Paint Inspection.

buteleczki z płynem kisho produkt najwyższej jakości

Technologia Kisho

Najnowocześniejsza japońska technologia, która umożliwia składnikom chemicznym redukcję do nano cząsteczek, przez co podczas aplikacji powłoki możliwe staje się wypełnianie mikro zagłębień powierzchni lakieru pojazdu. W ten sposób powłoka ściśle przylega do powierzchni auta i daje niesamowitą trwałość.

Kisho Glass Coating Si-701
To powłoka ochronna o ponadprzeciętnych właściwościach połysku i twardości. Charakteryzuje się doskonałą przyczepnością do warstwy lakieru, a także właściwościami hydrofobowymi, które znacząco ograniczają osadzanie zanieczyszczeń na lakierze.

Zabezpieczenie pojazdu za pomocą powłoki szklanej Kisho, zwiększa trwałość lakieru oraz jej perforację. Zapewnia ochronę przed promieniowaniem UV, utlenianiem lakieru i szkodliwym działaniem warunków atmosferycznych.

Przy zastosowaniu się do zasad użytkowania, powłoka zapewnia ochronę do 3 lat.

Kisho Glass Coating Si-901
To najlepsza krystaliczna szklana powłoka 3D w ofercie marki, ze zmienioną molekularną wagą istniejących struktur chemicznych, tworzących nowe połączenia na lakierze, które nie tylko służą do utrzymania twardości ale także elastyczności. Si-901 dzięki połączeniu twardości i elastyczności, nie będzie nigdy pękać. Powłoka zapewnia ochronę przed promieniowaniem UV, utlenianiem lakieru oraz szkodliwym działaniem warunków atmosferycznych.

Przy zastosowaniu się do zasad użytkowania, powłoka zapewnia ochronę do 5 lat.